Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság

Elnök: Szabó Anikó

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Nagy László képviselő

Külsős tagok:

Pozsonyi István

Vizi Sándorné

 

Településfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság

Elnök: Bakai Kálmán képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Jakab Mariann képviselő

dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Katona Imre

Kovács Antal

Urbán Márta Margit

                    

 

Oktatási és Kulturális Bizottság

Elnök: Nagy László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Máyer Endre Gyuláné

Tajti Krisztina

                    

 

Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság

Elnök: dr. Vaszil László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Szabó Anikó képviselő

Külsős tagok:

Molnár Péter

Zentai László Zoltán

                     

 

Nemzetiségi Bizottság

Elnök: Liptay Gábor képviselő 

Tagok: Bakai Kálmán képviselő

Gombkötő Róbert képviselő

Vig János képviselő

Külsős tagok: Gáspár Tiborné (RNÖK elnöke)

Zombori Hubertné (SZNÖK elnökhelyettese)

Springer Krisztina (NÖK tagja)

 

 

Kerepesi Települési Értéktár Bizottság

Elnök: Horváth Klára

Tagok:

Almási Miklósné

Baran Józsefné

Zombori Hubertné

Pálinkásné Prokop Adél Mia

Kira Krisztina

 

 

 

Nemzetiségi Bizottság
meghívó 09.24.
6. napirend óvodai munkaterv
Oktatási és Kulturális Bizottság
meghívó 09.24.
5. napirend bölcsőde beszámoló
6. napirend óvodai munkaterv
10. napirend Bursa
Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság
meghívó 09.25.
1. napirend HÉSZ
2. napirend gyermekvédelem
2. napirend módosított rend.
3. napirend Önkormányzati beszámoló
4. napirend Kft beszámoló
9. napirend rendszergazda
10. napirend Bursa
Településfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság
meghívó 09.24.
1. napirend HÉSZ
3. napirend Önkormányzati beszámoló
4. napirend Kft beszámoló
11. napirend 6009/1 és 6009/3 hrsz-ú utak leadása
12. napirend 6239/2 hrsz-ú út leadása
Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság
meghívó 09.24.
2. napirend gyermekvédelem
2.napirend módosított rendelet
5. napirend bölcsőde beszámoló
7. napirend SZAK SZMSZ
8. napirend SZAK SZP
Scroll to Top