Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság

Elnök: Szabó Anikó

Tagok:

Jakab Mariann képviselő

Nagy László képviselő

Külsős tagok:

Ottmár Teréz

Vizi Sándorné

 

Településfejlesztési és Idegenforgalmi Bizottság

Elnök: Jakab Mariann képviselő

Tagok:

Bakai Kálmán képviselő

Liptay Gábor képviselő

Külsős tagok:

Katona Róbert

Urbán Márta Margit

                    

 

Oktatási és Kulturális Bizottság

Elnök: Nagy László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Máyer Endre Gyuláné

Tajti Krisztina

                    

 

Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság

Elnök: dr. Vaszil László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Szabó Anikó képviselő

Külsős tagok:

Kővári Péter

Ottmár Teréz

                     

 

Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság

Elnök: Bakai Kálmán képviselő 

Tagok:

Nagy Anna képviselő

dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Gáspár Tiborné (RNÖK elnöke)

Kovács Antal
               

 

Nemzetiségi Bizottság

Elnök: Liptay Gábor képviselő 

Tagok: Bakai Kálmán képviselő

Gombkötő Róbert képviselő

Vig János képviselő

Külsős tagok: Gáspár Tiborné (RNÖK elnöke)
Szász Andorné (NÖK tagja)
Zombori Hubertné (SZNÖK elnökhelyettese)

 

Kerepesi Települési Értéktár Bizottság

Elnök: Horváth Klára

Tagok:

Almási Miklósné

Baran Józsefné

Zombori Hubertné

Pálinkásné Prokop Adél Mia

Véber Gábor

 

 

Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság
1. napirend
2. napirend
3. napirend
4. napirend
5. napirend
Nemzetiségi Bizottság
Oktatási és Kulturális Bizottság
Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság
8. napirend
9np
10. napirend
11. napirend
12. napirend
13. napirend
14. napirend
14. napirend mellékletek
15. napirend
16. napirend
17. napirend
18. napirend
19. napirend
20. napirend
20. napirend mellékletek
21. napirend
Településfejlesztési és Idegenforgalmi Bizottság
Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság
1. napirend
2. napirend
3. napirend
4. napirend
5. napirend
6. napirend
7. napirend
8. napirend
9. napirend
10. napirend
Scroll to Top